O mnie

divider

Agnieszka Wódz – z pasji do rozwoju.

Od zawsze wiedziałam, że będę uczyć i to marzenie konsekwentnie realizuję. Uczę i rozwijam siebie, a także uczę i pomagam rozwijać się innym, wyznaczać cele i je realizować, dzięki czemu moi klienci podnoszą jakość swojego życia.

Moje dwie pasje: praca i rodzina.

Życie zawodowe

Zaczynałam jako nauczyciel języka angielskiego (z wykształcenia jestem filologiem angielskim) i uczyłam wszystkie grupy wiekowe. Kiedy zaczynałam uczyć, nie było nawet książek i cały program trzeba było napisać samemu, a na kasetę z piosenkami czekałam ponad dwa miesiące ☺ To były zupełnie inne czasy…
Pracowałam w szkolnictwie ponad 6 lat. Potem zdobyłam pracę w międzynarodowej korporacji, w jednym z największych wydawnictw na świecie, w dziale sprzedaży. W ciągu pierwszych 3 lat podwoiłam sprzedaż w swoim regionie. Te kolejne 8 lat były dla mnie niezwykle rozwijające. Jestem bardzo wdzięczna za tę pracę, ponieważ pozwoliła mi rozwinąć moje kompetencje i poszerzyła horyzonty.
Po mniej więcej 4 latach rozwój w pracy nieco zwolnił i wtedy zaczęłam szukać innej ścieżki. Rozpoczęłam podyplomowe studia „Coach i trener” i zostałam dyplomowanym coachem i trenerem.
Pracując jako coach, odkryłam, że chciałabym pomagać moim klientom w nieco inny, bardziej pełny sposób.
I tak znalazłam trening mentalny, który mnie zafascynował. Jako trener mentalny mogę pracować, wykorzystując w pełni zasoby klienta, i pomagać mu rozwinąć się, bazując na swojej wiedzy i umiejętnościach. Trening mentalny pozwala na dzielenie się doświadczeniami i wiedzą w sposób mentorski. Jest świetnym połączeniem coachingu, mentoringu i trenerstwa. Umożliwia stosowanie różnorodnych metod pracy, takich jak wizualizacja, afirmacja, hipnoza, bazuje na psychologii, neuronauce i treningu pozytywnego myślenia z jednoczesnym uwzględnieniem tego, że rozwój to droga pełna wyzwań, trudnych pytań i ważnych lekcji.
A jeśli się uczyć to od najlepszych. Kompetencje trenera mentalnego zdobyłam w Akademii Trenerów Mentalnych, http://mental-power.pl, u Jakuba B. Bączka. A od kwietnia 2018 jestem również koordynatorem Klubu Trenerów Mentalnych w Krakowie.

about-bg-01

clients

Donec sollicitudin molestie malesuada. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Sed porttitor lectus nibh. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus.

aw2

Życie rodzinne

Rodzina jest dla mnie absolutnie najważniejsza. Chociaż, kiedy w 1999 roku wychodziłam za mąż, zupełnie nie byłam tego świadoma i nie był to mój priorytet. Jednak z biegiem lat mogę powiedzieć, że moje małżeństwo jest z każdym rokiem lepsze. Doskonale się rozumiemy, bo potrafimy ze sobą rozmawiać i nadal się kochamy.
Od zawsze też widziałam, że chcę mieć dzieci.
Rodzina stawała się coraz ważniejsza, kiedy zostałam mamą bliźniąt, Marcina i Igora, w 2004 roku. A ugruntowanie przyszło wraz z kolejnym dzieckiem w 2013, gdy urodził się Kajetan.
Uważam, że bycie rodzicem to największe życiowe wyzwanie. Tutaj nie ma urlopów, jest ciągła zmiana i rozwój, zaangażowanie i przede wszystkim niezwykła miłość, której nic i nikt nie potrafi zastąpić. Miłość dziecka do rodzica i rodzica do dziecka jest warta bólu, łez, rozczarowań, a to co dostajemy, jest cudownie bezcenne.
Z połączenia tych dwóch najważniejszych dla mnie wartości: rodzicielstwa i rozwoju zrodziła się Fundacja Będziemy Rodzicami, której jestem prezesem, oraz prowadzona przez nas Niesamowita Szkoła Rodzenia, której misją jest dbanie o to, aby jak najwięcej dzieci miało dobry poród i szczęśliwe dzieciństwo.